AKACAN HOLDİNG

1991 yılında, Mehmet AKACAN tarafından kurulan Akacan Holding , büyük yatırımlar ve özveri sonucunda, bu günlere gelmiştir.

AKACAN SIRKETLER GRUBU; Tekstil (Perde, koltuk ve döşeme kumasları) , Beyaz Esya , Mobilya ve Narenciye sektörlerinde, ithalat ve ihracat hizmeti veren bir topluluk olmakla birlikte, 2003 yılından itibaren, Akacan Ailesi’nin girişimci ismi, Bulut AKACAN’ın inşaat sektöründeki büyük atılımlarıyla birlikte adından sıkça söz ettirmiştir. Bu büyük yatirim ve girişimlerle birlikte AKACAN ŞİRKETLER GRUBU’na; Bomonti LTD ve Rising Clouds LTD. ŞİRKETLERİ ve BULUT AKACAN EMLAK ALIM SATIM LTD. ŞİRKETİ katılmıştır.

Şirketimiz, Dünyaca tanınmış FAB GROUP, BASS GLOBAL GAYRIMENKUL A.Ş. VE ALTINBAŞ HOLDING İLE ŞİŞLİ TRUMP TOWER ve Dünya Ticaret Merkezinde, ortaklıklarıyla da yeni projelere imzalar atmaktadır. Kurucumuz Mehmet Akacan’in Onursal Baskanlığını sürdürmekte olduğu, “Akacan Toplam Kalite Politakası” İcra Kurulu Başkanımız, Bulut AKACAN ‘ın girişimleriyle her geçen gün ivme kazanmaktadır.

Şirketimiz , Kuzey Kıbrıs’ın en büyük şirketlerinden biri olarak ” Global bir yönetim yaklaşımı ile, çalışanlarına ve müşterilerine en iyi hizmeti, uluslararası standartlarda sunmak” için çalışmalarını sürdürmektedir.

PROJE HAKKINDA

Akacan Holding olarak kazanç döngümüze, kar ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi ekleyerek büyüyoruz. Müşterilerimiz alırken, satarken ve yaşarken kazanıyorlar. Satış sonrası müşteri memnuniyeti, profesyonel tesis yönetimiyle huzurlu ve güvenli yaşam alanı sunan projelerimizi, engin iş tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile hayata geçiriyoruz. Girne’nin en gözde yerleşim bölgesinde inşa edilen Akacan Kent Feo Premium’a yatırım yapanlar yine çok kazanacaklar.

Her ayrıntısı titizlikle düşünülerek çalışılmış ve hayata geçirilmiş Akacan Kent FEO Premium, Konumu, tasarımı ve ince ayrıntılarıyla yakalamış olduğu yüksek standartlarla benzersiz bir yaşam sunacak.

Siz ve sevdiklerinizi, konforlu ve güvenli bir hayat sunan, mimar ve mühendislerimiz üstün yetenek ve gayretleriyle hayata geçirildiği Akacan Kent FEO Premium  proje yatırım yaparak, kazanmaya davet ediyorum.

Bulut Akacan
Yönetim Kurulu Başkanı – CEO