Proje hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kataloğumuzu indirebilirsiniz.?

7

GİRNENİN MERKEZİNDE ZAMANIN ÖTESİNDE..

Akacan Holding’in yeni projesi Girne’nin merkezinde yerini alıyor. Akacan Kent Premium ismiyle hayat buluyor. Akacan Kent Premium, hastane, okul, alışveriş, spor, gibi ihtiyaçlarınız olan her yere yalım lokasyonuyla, özel bir hayat biçimi sunuyor.

8

bir evden daha fazlası..

Son teknolojiyi kullanarak, kaliteli bir yaşam modeli sunma hedefi ile hazırlanan Akacan Kent Premium’la yepyeni bir geleceğe adım atın.
Akacan Kent Premium size eşsiz Girne manzarası karşısında, Terasınızda Jakuzi keyfi yaparak keyifli ve ayrıcalıklı yaşam sunuyor.

3

Farklı Yaşamlara farklı daireler

Akacan Kent Premium’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile istediğiniz yaşam pratiğine göre kendinize uygun daireyi seçin.
Manzara, Teras, oda sayısı modern çizgisiyle tercihinizi belirlemenizi bekliyor. Tercihleriniz geleceğiniz olacak..

PROJE HAKKINDA

Akacan Holding olarak kazanç döngümüze, kar ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi ekleyerek büyüyoruz. Müşterilerimiz alırken, satarken ve yaşarken kazanıyorlar. Satış sonrası müşteri memnuniyeti, profesyonel tesis yönetimiyle huzurlu ve güvenli yaşam alanı sunan projelerimizi, engin iş tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile hayata geçiriyoruz. Girne’nin en gözde yerleşim bölgesinde inşa edilen Akacan Kent Premium’a yatırım yapanlar yine çok kazanacaklar.
Her ayrıntısı titizlikle düşünülerek çalışılmış ve hayata geçirilmiş Akacan Kent  Premium, Konumu, tasarımı ve ince ayrıntılarıyla yakalamış olduğu yüksek standartlarla benzersiz bir yaşam sunacak.
Siz ve sevdiklerinizi, konforlu ve güvenli bir hayat sunan, mimar ve mühendislerimiz üstün yetenek ve gayretleriyle hayata geçirildiği Akacan Kent Premium  proje yatırım yaparak, kazanmaya davet ediyorum.

Bulut Akacan
Yönetim Kurulu Başkanı – CEO

Proje Görselleri